top of page
Formatio_8.jpg

Trening personalny - cennik


Formatio oferuje treningi personalne. Podczas treningu personalnego w studio Formatio cała przestrzeń treningowa dedykowana jest jednemu klientowi. Uwaga trenera skupia się na jednej osobie co pozwala na pełne zaopiekowanie. Taka forma treningów gwarantuje prywatność i zapewnia klientowi komfort. 

 

Ile kosztuje trening personalny dla 1 osoby?

1
trening to koszt 15
0 PLN
Pakiet 5 treningów to koszt 650 PLN
Pakiet 10 treningów to koszt 1200 PLN

 

Formatio_15_edited.jpg

Trening dla dwóch osób - cennik

 

 

Studio Formatio posiada w ofercie również treningi z trenerem personalnym, dla dwóch osób. Trening w parach to propozycja dla osób, które lubią interakcje społeczne i rywalizację. Sesja treningowa wykonywana z kolegą, koleżanką, siostrą, bratem, partnerem, partnerką, małżonkiem czy dzieckiem jest krokiem w stronę lepszego, zdrowszego życia oraz sposobem na wspólne, aktywne spędzenie czasu. Taki rodzaj treningu może też być dodatkową motywacją do podejmowania nowych wyzwań.

 

Ile kosztuje trening personalny dla 2 osób?


1 trening to koszt 180 PLN

Pakiet 5 treningów to koszt 800 PLN

Pakiet 10 treningów to koszt 1400 PLN

IMG_22.jpg

Konsultacje treningowe - cennik

 

Formuła konsultacji jest skierowana do osób, które poszukują wsparcia w zakresie planowania treningu jednak nie interesuje ich regularny trening personalny z trenerem. Podczas konsultacji możliwe jest uzyskanie wskazówek w zakresie zindywidualizowanego programu treningowego, a także nauka wykonywania ćwiczeń zaplanowanych w tym programie. W zależności od potrzeb klienta, zakres konsultacji może obejmować również omówienie sposobu odżywiania adekwatnego do zgłaszanych przez klienta preferencji, nietolerancji i alergii pokarmowych oraz doświadczanych dolegliwości lub chorób

 

 

Ile kosztuje konsultacja treningowa?
 

Konsultacja to koszt 450 PLN. Obejmuje dwa spotkania po 90 minut każde, które są skoncentrowane na zindywidualizowanych celach klienta.

Skontaktuj się ze mną

510 853 967

Dziękujemy za przesłanie!

_DSC0463.jpg
bottom of page