top of page

Konsultacje treningowe

IMG_7.jpg

Konsultacje treningowe

Konsultacje treningowe to najlepszy sposób, żeby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości. Seria dwóch spotkań po 90 minut jest szansą, aby zdobyć informacje na temat optymalnego dla siebie sposobu odżywiania oraz idealnie dopasowanej aktywności fizycznej.

Formatio_15_edited.jpg

Porady treningowe

Formuła konsultacji jest skierowana do osób, które poszukują wsparcia w zakresie planowania treningu jednak nie interesuje ich regularny trening personalny z trenerem. Podczas konsultacji możliwe jest uzyskanie wskazówek w zakresie zindywidualizowanego programu treningowego, a także nauka wykonywania ćwiczeń zaplanowanych w tym programie.

Indywidualny plan treningowy

Program treningowy stworzony podczas konsultacji będzie adekwatny do potrzeb oraz możliwości siłowych, wydolnościowych i sprawnościowych klienta. Uwzględni również jego ewentualne dolegliwości bólowe lub kontuzje. Podczas konsultacji trener personalny zwróci uwagę na poprawność ruchu i naukę prawidłowych wzorców ruchowych co zapewni bezpieczeństwo treningów wykonywanych samodzielnie. Konsultacja może stać się regularną formą wsparcia dla osób wykonujących trening w domu.

Indywidualne podejście

Nawet regularnie realizowany trening nieuzupełniony odżywczym, pełnowartościowym posiłkiem nie przyniesie pożądanych efektów.

Dlatego też konsultacja może być również nakierowana na omówienie sposobu odżywiania adekwatnego do zgłaszanych przez klienta preferencji, nietolerancji i alergii pokarmowych oraz doświadczanych dolegliwości lub chorób. Analiza zarówno dotychczasowego sposobu odżywiania, jak i oczekiwań klienta w tym obszarze pozwoli wprowadzić stopniowe, akceptowalne dla niego zmiany. Konsultacja pozwala na uwzględnienie w zaplanowanym sposobie odżywiania również charakteru i częstotliwości treningu, innych aktywności realizowanych przez klienta, a także jego trybu życia.

IMG_1.jpg
IMG_16.jpg

Skontaktuj się ze mną

510 853 967

Dziękujemy za przesłanie!

_DSC0463.jpg
bottom of page