IMG_22.jpg

O mnie

Nazywam się Marcin Jerzyk dbam o siebie, aby móc zaopiekować się innymi.

Regularny trening jest zaledwie cząstką mojego dążenia do dobrostanu. Kontakt z naturą, odżywcze jedzenie, świadomy oddech i regularne hartowanie stanowią moją codzienność.
Po latach pracy w klubach fitness spełniłem swoje marzenie o stworzeniu w Poznaniu miejsca, w którym trening można realizować w pełnym komforcie, z przyjemnością. Miejsca, w którym liczy się relacja i zrozumienie.


Współpraca ze mną to przygoda. Zamiast gotowych zestawów ćwiczeń otrzymasz zindywidualizowany trening personalny dostosowany do Twoich potrzeb, możliwości, poziomu zaawansowania i charakteru.


Przez lata pracowałem w klubach fitness, aż w końcu spełniłem moje marzenie. Stworzyłem na poznańskich Jeżycach wyjątkowe miejsce. Studio treningu personalnego Formatio to miejsce, w którym trening osobisty można realizować w komfortowych warunkach, czerpiąc z niego przyjemność. Formatio to miejsce, w którym ważna jest relacja i zrozumienie.


Współpraca ze mną to przygoda. Jej celem nadrzędnym jest zdrowe i lepsze życie. Prowadząc trening personalny nie korzystam z gotowych zestawów ćwiczeń, lecz tworzę plan treningu indywidualnie dostosowany do możliwości, potrzeb, poziomu zaawansowania oraz charakteru każdego klienta.

Zapraszam na trening personalny na moje Jeżyce!

IMG_16.jpg

O Formatio

Interesuje Cię niewielkie studio, w którym będzie na Twoją wyłączność trener personalny? Zajrzyj na Poznań Grunwald/ Jeżyce! To właśnie tutaj mieści się Formatio. Kompaktowe studio treningu personalnego, które zostało wyposażone w profesjonalny i wszechstronny sprzęt pozwalający zrealizować różnorodne cele treningowe w ramach każdego treningu personalnego. Wyjątkowość Formatio polega na zachowaniu prywatności podczas aktywności. Całą przestrzeń treningową otrzymujesz na wyłączność. Zawsze tylko Ty i trener. Czas w 100% poświęcony Tobie. Komfort i swoboda.


Trening osobisty prowadzony w Formatio poprzez połączenie różnych metod treningowych jest każdorazowo indywidualnie dopasowany do potrzeb, możliwości i uwarunkowań klienta. Takie rozwiązanie pozwala efektywnie realizować wyznaczone wspólnie z trenerem cele.
Niezależnie od tego czy chcesz poprawić swoje samopoczucie, schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę czy po prostu się poruszać w Formatio znajdziesz sprzyjające warunki.
Chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź  na trening osobisty do Formatio!

Trening osobisty prowadzony w Formatio poprzez połączenie różnych metod treningowych jest każdorazowo indywidualnie dopasowany do potrzeb, możliwości i uwarunkowań klienta. Takie rozwiązanie pozwala efektywnie realizować wyznaczone wspólnie z trenerem cele.
Niezależnie od tego czy chcesz poprawić swoje samopoczucie, schudnąć, wyrzeźbić sylwetkę czy po prostu się poruszać w Formatio znajdziesz sprzyjające warunki.
Chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź  na trening osobisty do Formatio!

 
cover formatio5_edited_edited.jpg

Rodzaje treningów

Profil treningów realizowanych w studio treningu personalnego Formatio jest bardzo różnorodny. Zindywidualizowany zestaw ćwiczeń, które proponuje trener personalny jest zawsze dopasowany do ustalonych wspólnie z klientem celów. Różnorakość zadań na każdym treningu zwiększa motywacje do ćwiczeń oraz chroni przez rutyną, która nie sprzyja realizacji zamierzeń.

 

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny - wzmacnia i usprawnia całe ciało. Jest wszechstronny. Buduje siłę i zwiększa gibkość. Pobudza i wzmacnia mięśnie głębokie osłabione siedzącym trybem życia. Przeciwdziała kontuzjom i urazom. Kształtuje prawidłową sylwetkę. Poprawia zakres ruchów. Wykorzystane w nim ćwiczenia wielostawowe imitujące ruchy towarzyszące każdemu w codziennym życiu gwarantują lepsze, pozbawione bólu funkcjonowanie na co dzień.

Trening siłowy

Trening siłowy - ma na celu wzmocnienie ciała i ukształtowanie sylwetki. Wszechstronnie rozwija mięśnie, co ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Zapobiega osteoporozie, chroni narządy wewnętrzne oraz wpływa na wzrost tempa podstawowej przemiany materii. Wpływa zbawiennie na kręgosłup przeciwdziałając bólom. Regularne treningi zwiększają sprawność oraz siłę mięśni.

Trening kondycyjny

Trening kondycyjny (aerobowy) zwiększa wydolność układu sercowo – naczyniowego. Poprawia wytrzymałość na wysiłek. W skutek tego typu treningu serce dostarcza więcej bogatej w tlen krwi do mięśni co przekłada się na ogólny dobrostan organizmu oraz lepsze samopoczucie. Trening kondycyjny wpływa wieloaspektowo na organizm w związku z czym zapobiega powstawaniu chorób cywilizacyjnych.

Cennik

Trening dla jednej osoby

1 trening - 130pln
Pakiet 5 treningów - 550 pln
Pakiet 10 treningów - 1000 pln

Trening dla dwóch osób

1 trening - 160 pln
Pakiet 5 treningów - 700 pln
Pakiet 10 treningów - 1300 pln

Konsultacja treningowa

Konsultacja - 450 pln
Obejmuje dwa 90 minutowe spotkania skoncentrowane na celach klienta

 

Skontaktuj się ze mną

ul. Wawrzyńca 3 Poznań (mapa)

510 853 967

_DSC0463.jpg